Усі аварійні генератори оснащені транспортними пристроями, такими як кранові петлі, кишені для навантажувача або підйомні ручки і колеса. Вони розраховані на вагу та габарити відповідного типу генератора. Звичайно, транспортування повинно здійснюватися тільки за допомогою відповідного обладнання та кваліфікованого персоналу, щоб забезпечити безпеку та надійність процесу. Подробиці та вимоги до транспортування детально визначаються відповідними стандартами та регуляторними вимогами, які варто дотримуватися для забезпечення оптимального функціонування генераторів і збереження їх інтегрітету.
Підключення до електромережі здійснюється за допомогою автоматичної системи перемикання (ATS). Ця система спостерігає за стабільністю напруги в електромережі і автоматично вмикає генератор у випадку перебоїв. Якщо ж електропостачання відновлюється, ATS також автоматично вимикає генератор. Ви можете бути впевнені в безперервному живленні без необхідності власного контролю.
Для коректного підключення системи до вашої електромережі, необхідно звернутися до кваліфікованого майстра-електрика. Він виконає всі необхідні роботи для належного функціонування системи.
Після належного підключення системи, вам залишається лише забезпечити наявність необхідних експлуатаційних матеріалів, таких як паливо, охолоджуюча рідину та моторне масло. Після цього ваш аварійний генератор готовий до надійної роботи у будь-який час.
Управління системою здійснюється за допомогою панелей керування. Вони активуються поворотом ключа і показують всі робочі стани на дисплеї. Вони дещо відрізняються залежно від типу. Однакове стосується всіх: у вас є два варіанти запуску аварійного генератора. Натисніть кнопку, щоб активувати систему ATS. Після цього все відбувається автоматично, залежно від напруги в мережі. Для ручного запуску натисніть дві кнопки, і ваш генератор запрацює. Дотиком пальця до кнопки зупинки або вимикача аварійної зупинки він знову вимикається. Простіше не буває.
Вимоги до технічного обслуговування аварійних генераторів мінімальні. Приблизно такі ж, як для дизельного двигуна легкового автомобіля. Звичайно, ви повинні стежити за тим, щоб в баку завжди було достатньо палива, а рівень моторної оливи і охолоджуючої рідини був правильним. Після певного періоду експлуатації слід також перевірити паливний, масляний і повітряний фільтри і при необхідності замінити їх. Такий своєчасний догляд в поєднанні з європейською якістю є гарантом тривалої та надійної роботи генераторів.
Наш фахівець готовий надати вам професійну та розширену інформацію щодо ваших питань, які вас цікавлять.
Знаходимось
49051 Дніпро, Україна
info@generatorhub.com.ua
Телефон
+38 (097) 792 78 18
Графік роботи
Пн – Пт : 09:00-18:00
Генератори для безперебійного електроживлення
Отримати консультацію
Підпишіться на нашу розсилку
Підписавшись на розсилку інформаційних повідомлень та подій компанії «Generator HUB», ви першими отримаєте корисну і цікаву інформацію. Наші розсилки охоплюють широкий спектр тем, включаючи новини галузі, ринкові тенденції, зміни в нашій сфері та технологічні досягнення.
Ми раді, що ви звернулися до нас. Наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.